Xiaomi приступила до сертифікації “розумних браслетів” Mi Band 4-го покоління. Новинку помітили в базі Bluetooth SIG, яка відкрила завісу таємниці про особливості Mi Band 4. З’ясувалося, що модель буде продаватися у двох модифікаціях, але з вагомими відмінностями, пише Сегодня. 

“Старший” Mi Band 4 під технічною назвою XMSH08HM отримає модуль NFC і модуль Bluetooth 5.0, тоді як модифікація простіше буде позбавлена такого бездротового модуля і буде підтримувати тільки Bluetooth 4.2, як і поточний Mi Band 3. Переваги в Bluetooth 5.0 будуть полягати в більш швидкому підключенні гаджета до смартфону і більш широким радіусом дії.

Чіп NFC потрібен для роботи з платіжної системи Mi Pay, а також для оплати проїзду в громадському транспорті через Google Pay. З чуток, новий фітнес-трекер Xiaomi навчиться знімати ЕКГ. 

OLED-екран Xiaomi Mi Band 4 буде збільшений і стане кольоровим. Точні технічні характеристики, на жаль, не розкриваються, але вже зараз відомо, що користувачів, крім більш сучасного дисплея, чекає акумулятор підвищеної ємності, завдяки чому автономність може збільшитися до 35 днів, тоді як поточна модель володіє автономністю в 20 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут