Microsoft випустила нову версію Microsoft Office, яка надасть користувачам Office 365 новий спосіб роботи з документами, таблицями, презентаціями, електронною поштою як онлайн, так і в автономному режимі абсолютно безкоштовно. Нове офісне додаток прийшло на зміну непопулярного My Office, і являє собою спрощену версію десктопного Microsoft Office у вигляді веб-додатки, доступного з магазину Windows Store на Windows 10 версії 1803 або пізнішої, повідомляє Сегодня.

Ідея зробити Microsoft Office безкоштовним полягає в підвищенні популярності операційної системи Windows 10. Звичайно, не обійшлося без певних обмежень. Спрощена версія пакету володіє лише базовими можливостями для перегляду і редагування тексту, чого буде більш ніж достатньо для домашніх користувачів і малого бізнесу. 

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

При запуску програми, відкриється невелике меню, яке автоматично виведе всі документи, сумісні з MS Office і дозволить їх відкрити для редагування або читання. Якщо спробувати відкрити документ, офісний пакет зажадає його завантажити в хмарний сервіс OneDrive, а потім відкриє текстовий файл, таблицю, презентацію або електронну пошту в веб-додатку (в браузері). 

Якщо на комп’ютері все ще є додаток My Office, воно автоматично оновиться протягом наступних кількох тижнів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут