Свого часу ринок розумних годинників фактично створила компанія Pebble. Вона більш ніж успішно зібрала гроші на свій перше пристрій і кілька років була чи не єдиною, хто пропонував дійсно розумні годинники з широкими можливостями, та ще й гарною автономністю.

Проте з часом продажу Pebble стали падати, компанія не витримала конкуренції з іншими гравцями ринку, і в підсумку активи Pebble купила Fitbit.

Однак тепер у тих, кому подобалися годинники Pebble, є новий варіант. Каліфорнійська компанія Vla Watch вийшла на Indiegogo з однойменним пристроєм і вже успішно зібрала потрібну суму. Якщо точніше, компанія просила всього 1000 доларів, але зараз зібрано майже 6000 доларів, а в запасі ще 25 днів.

Одна з основних особливостей годинника – екран E Ink з щільністю 176 пікселів на дюйм. Також тут є Bluetooth 5.0, NFC, захист від води (IP67), датчик ЧСС і значна автономність. Виробник говорить про 99 днів, але це в режимі очікування.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

При всьому при цьому в рамках кампанії годинник коштує всього 60 доларів (1600 грн.), хоча в роздробі будуть коштувати вже 130 доларів (3500 грн.).

Але є в цій історії і ряд підозрілих нюансів. По-перше, годинник Vla Watch зовні є повною копією Pebble 2. По-друге, на сторінці пристрою на Indiegogo є список ЗМІ, які нібито публікували огляди цього пристрою, тільки от насправді вони не публікували.

Та й мета в 1000 доларів теж виглядає підозріло низькою, але поки рано говорити про те, що проект є шахрайським. Зрештою, після відходу Pebble ніхто так і не випустив чогось подібного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут