Як стало відомо від ресурсу The Verge, операційна система Lite OS володіє унікальною можливістю, якої немає в Windows 10. За даними джерела, в дане програмне забезпечення розробники додали підтримку електронних пристроїв, оснащених двома екранами одночасно. На практиці це означає, що Microsoft в найближчому майбутньому очікує появи на ринку ноутбуків і інших комп’ютерів з такою особливістю. При цьому відомо, що перші такі гаджети вийдуть на ринок вже в кінці 2019 року. Над їх створенням працюють відразу кілька брендів.

Саме для них Microsoft додала підтримку відразу двох екранів в Lite OS, заміну Windows 10. При цьому Microsoft активно співпрацює з виробниками, які такі електронні пристрої збираються випустити на ринок в числі перших. Таким чином, нова операційна система насправді є абсолютно унікальною, тому як жодна інша «вінда» на щось подібне просто не здатна. Сама американська корпорація, яка зараз створює дану ОС, ніяк не коментує подібні чутки.

Користувачів в рамках нової ОС чекає новий інтерфейс, а також значно скорочена кількість налаштувань, яких буде не більше сотні на всю операційну систему. За рахунок цього Lite OS виявиться набагато більш простою і зрозумілою для користувачів, які не дуже добре розбираються в електроніці. Нова операційна система абсолютно точно замінить собою Windows 10, на якій Microsoft вже поставила хрест, остаточно переконавшись в тому, що у даній ОС немає шансів стати найпопулярнішою в світі.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут