До найближчої презентації Apple залишається пару місяців, але ми вже приблизно знаємо, які новинки може представити компанія в цьому році. Разом з чутками з’являються і нові концепти. Цього разу відзначилося видання 9to5mac, яке опублікувало рендери майбутніх iPad Pro і Apple Watch Series 4.

Почнемо з оновленої лінійки планшетних комп’ютерів Apple. Згідно з останніми даними, опублікованими авторитетним аналітиком Мінг-Чі Куо, обидві версії iPad Pro на 11 і 12,9 дюймів отримають систему розпізнавання осіб Face ID і більш компактний корпус. Також оновлене покоління пристроїв зможе похвалитися новим дизайном, який передбачає відсутність рамок навколо дисплея. Крім цього, компанія відмовиться від уже звичної кнопки «Додому».

Що стосується нових Apple Watch, то тут нас вперше чекають настільки значні зміни. Смарт-годинник повиннен отримати повноформатний екран з мінімальними рамками. Фізичний розмір дисплея стане більшим, але самі габарити годинника Apple залишаться колишніми.

Наскільки правдивий виявився даний концепт, дізнаємося вже зовсім скоро на осінній презентації Apple, яка, як і в минулому році, пройде в новому кампусі Apple Park .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут