Ми вирішили провести опитування, у ході якого вдалося з’ясувати думку звичайних користувачів по частині того, яка операційна система Windows є найкращою. Для цього на вибір було запропоновано вибрати п’ять найменувань. У підсумку, в ході голосування на тему «Яка операційна система краща?», Більше за все голосів припало на частку Windows 7, за яку висловилися 43,5% від загального числа опитаних.

На другому місці за популярністю виявилася Windows 10, яку кращою серед всіх від Microsoft вважають 38,6% опитаних. Потім йде Windows XP з показником в 12,4%. Багато українців вважають саме її кращою не просто так, а через те, що вона відмінно працює на будь-яких комп’ютерах, в тому числі оснащених тільки 2-ядерним процесором з частотою 1 ГГц і всього 256 МБ оперативної пам’яті. Вона дуже зручна для використання всередині віртуальних машин, для яких її і використовують тисячі людей.

На четвертому місці за популярністю йде Windows 8.1 (вісімка), якій вдалося набрати 4,5% від загального числа голосів. На самому останньому п’ятому місці опинилася Vista, тому як їй підкорилася позначка лише в 1%, тобто за неї проголосувало зовсім мало народу. В цьому немає нічого дивного, тому як вона працює гірше «сімки», але при цьому набагато менш стабільна, а список нововведень в порівнянні з XP практично нульовий, крім більш красивого інтерфейсу і адаптації під ноутбуки.

Таким чином, кращою операційною системою серед Windows зараз є саме «сімка», проте «десятка» вже наздоганяє її за популярністю, тому в найближчі роки все може змінитися.

1 коментар

  1. Який краще унітаз рожевий чи білий з синіми цятками? Десь так виглядає це опитування!
    Немає нормальної статистики по операційних системах! А в людей які пишуть прогнозовані статі в якості реклами я би відключав інтернет років так на 5(краще навіть на 10, щоб операційні системи мали можливість міняти рейтинг), щоб не писали такої х****і.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут