Національна рада з питань телебачення і радіомовлення стає універсальним регулятором. Він займеться всіма суб’єктами медіаринку, включно з українськими онлайн-медіа і взагалі усі медіа та цифрові платформи, що працюють в країні.

Керівник комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко (екс-керівник «1+1») зібрав обмежене коло представників онлайн-медіа і вирішив з ними порадитися – чи «зайде» пропозиція? Запрошували, за його словами, Обоз, LIGA.net, RBC, Vox Ukraine, Pravda, LB.ua, 24-й канал і кілька інформаційних агентств.

«Я попросив вас не бути байдужими до цього питання. Ми все одно це зарегулюємо. А ось те, як ми це зарегулюємо, сильно залежить від вас», – заявив ініціатор зустрічі.

Ткаченко показав драфт нового закону «Про медіа», який до кінця року повинен піти в Раду. У документі вказана норма реєстрації онлайн-ЗМІ, які працюють в Україні, а також реєстрація соцмереж з метою подальшого їх оподаткування. За словами Ткаченка, принцип реєстрації онлайн-медіа є в деяких європейських країнах, але вона добровільна. Але, як він каже, міжнародний досвід вкрай обмежений у прикладах, якщо, звичайно, не брати екстремальні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут