Близько двох місяців тому засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей (Ren Zhengfei) заявив, що він розглядає можливість розділити всі свої напрацювання в області 5G з потенційним покупцем з Заходу.

За одноразову виплату покупець зможе отримати постійний доступ до всіх існуючих патентів і ліцензій Huawei в області 5G, вихідних кодів, креслень та інших документів. При цьому покупець зможе вільно змінювати ключові елементи і блокувати доступ до продуктів.

У недавньому інтерв’ю Рен Чжэнфэй підтвердив, що компанія все ще готова продати доступ до своєї технології 5G американської компанії, однак ніхто не хоче вести переговори.

“Це дуже велике і дуже складне рішення. Великі американські компанії повинні все ретельно обміркувати. Коли хтось захоче обговорити це питання, ми знайдемо інвестиційний банк. Банк допоможе обговорити договір і співпрацю по угоді”, – Рен Чженфей.

З приводу того, чому Huawei вважає, що саме США зацікавлені в її технологіях, Рен Чженфей пояснив: Європа, Південна Корея і Японія мають свої власні технології 5G, тому єдиним реальним покупцем повинні бути США.

Читайте також  Дрони можуть вплинути на кількість покупок онлайн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут