Близько двох місяців тому засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей (Ren Zhengfei) заявив, що він розглядає можливість розділити всі свої напрацювання в області 5G з потенційним покупцем з Заходу.

За одноразову виплату покупець зможе отримати постійний доступ до всіх існуючих патентів і ліцензій Huawei в області 5G, вихідних кодів, креслень та інших документів. При цьому покупець зможе вільно змінювати ключові елементи і блокувати доступ до продуктів.

У недавньому інтерв’ю Рен Чжэнфэй підтвердив, що компанія все ще готова продати доступ до своєї технології 5G американської компанії, однак ніхто не хоче вести переговори.

“Це дуже велике і дуже складне рішення. Великі американські компанії повинні все ретельно обміркувати. Коли хтось захоче обговорити це питання, ми знайдемо інвестиційний банк. Банк допоможе обговорити договір і співпрацю по угоді”, – Рен Чженфей.

З приводу того, чому Huawei вважає, що саме США зацікавлені в її технологіях, Рен Чженфей пояснив: Європа, Південна Корея і Японія мають свої власні технології 5G, тому єдиним реальним покупцем повинні бути США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут