Apple вносить значні зміни в свої пристрої, і після лінійки Mac наступної на черзі є серія iPad Pro. Хоча заплановані зміни в прийдешньому iPad Pro не такі радикальні, як ми бачили на пристроях Mac, вони все одно досить цікаві. З чуток, гігант з Купертіно працює над міні-світлодіодним дисплеєм, який компанія, як очікується, буде використовувати для більшості своїх пристроїв. Тепер інсайдери кажуть, що першим пристроєм з міні-світлодіодною панеллю дисплея стане планшет iPad Pro.

Згідно зі звітом, iPad Pro з міні-світлодіодною панеллю дисплея буде представлений в першій половині 2021 року. Також є інформація, що компанія Apple працює над OLED-панеллю для iPad Pro, яка буде представлена в другій половині наступного року. Також повідомляється, що Apple буде закуповувати OLED-панелі в Samsung Display та LG Display. Обидві ці компанії також надають Apple OLED-панелі для моделей iPhone 12, випущених в минулому місяці.

Далі в звіті додається, що Apple почне активно використовувати світлодіодні міні-панелі для лінійки iPad в наступному році, а потім поступово почне використовувати той же тип екранів для MacBook, а також для лінійки iMac. Але конкретних термінів розробки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут