Компанія Samsung розкрила новий 50-Мп датчик камери для якісних фотографій – ISOCELL GN1. Компанія пояснила, як він працює і чим гарний.

Samsung розкрила новий 50-Мп датчик камери для якісних фотографій
ISOCELL GN1 став першим датчиком у Samsung, в якому реалізовані технології Tetracell і Dual Pixel. Новинка володіє надшвидким автофокусуванням, як в цифрових так і в дзеркальних камерах.

Для реалізації автофокусування застосовується технологія Dual Pixel зі 100 млн фазових детекторів (phase detection focus units). Справа в тому, що кожен піксель в ISOCELL GN1 складається з двох фотодіодів, які приймають світло від мікролінзи зверху. В процесі автофокусування з детекцією різниці фаз створюються дві «копії» зображення від попадаючого світла. Їх оцінює датчик, а об’єктив налаштовується так, щоб два зображення стали ідентичними. Такий автофокус працює набагато швидше, ніж традиційні системи.

Читайте також  Опубліковано перші «живі» знімки Galaxy Note20 Ultra

Крім того, ISOCELL GN1 використовує великі пікселі. Їх розмір досягає 1,2 мікрометра. Такі пікселі отримують більше світла і дають можливість робити якісні знімки в умовах низької освітленості.

Завдяки технології Dual Pixel і програмним алгоритмам фотографії, зроблені на 50-Мп ISOCELL GN1, можна порівняти зі знімками з роздільною здатністю до 100 Мп. А технологія Tetracell дозволяє датчику робити якісні фото за будь-яких умов. Вони відрізняються чудовими кольорами і хорошою деталізацією в тінях, півтонах і на світлих ділянках. Є також і технологія Smart-ISO, яка дозволяє підібрати найбільш оптимальний динамічний діапазон і знизити рівень шумів.

Варто відзначити, що ISOCELL GN1, за чутками, буде використовуватися в майбутньому Samsung Galaxy Note20.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут