Компанія Samsung розкрила новий 50-Мп датчик камери для якісних фотографій – ISOCELL GN1. Компанія пояснила, як він працює і чим гарний.

Samsung розкрила новий 50-Мп датчик камери для якісних фотографій
ISOCELL GN1 став першим датчиком у Samsung, в якому реалізовані технології Tetracell і Dual Pixel. Новинка володіє надшвидким автофокусуванням, як в цифрових так і в дзеркальних камерах.

Для реалізації автофокусування застосовується технологія Dual Pixel зі 100 млн фазових детекторів (phase detection focus units). Справа в тому, що кожен піксель в ISOCELL GN1 складається з двох фотодіодів, які приймають світло від мікролінзи зверху. В процесі автофокусування з детекцією різниці фаз створюються дві «копії» зображення від попадаючого світла. Їх оцінює датчик, а об’єктив налаштовується так, щоб два зображення стали ідентичними. Такий автофокус працює набагато швидше, ніж традиційні системи.

Читайте також  Samsung може прибрати зарядку з коробки зі смартфоном, як Apple

Крім того, ISOCELL GN1 використовує великі пікселі. Їх розмір досягає 1,2 мікрометра. Такі пікселі отримують більше світла і дають можливість робити якісні знімки в умовах низької освітленості.

Завдяки технології Dual Pixel і програмним алгоритмам фотографії, зроблені на 50-Мп ISOCELL GN1, можна порівняти зі знімками з роздільною здатністю до 100 Мп. А технологія Tetracell дозволяє датчику робити якісні фото за будь-яких умов. Вони відрізняються чудовими кольорами і хорошою деталізацією в тінях, півтонах і на світлих ділянках. Є також і технологія Smart-ISO, яка дозволяє підібрати найбільш оптимальний динамічний діапазон і знизити рівень шумів.

Варто відзначити, що ISOCELL GN1, за чутками, буде використовуватися в майбутньому Samsung Galaxy Note20.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут