Цілком можливо те, що компанія Apple планує запустити третє покоління своїх надзвичайно успішних бездротових навушників AirPods у першій половині 2021 року. Згідно зі словами відомого аналітика Мін-Чи Куо, навушники вийдуть орієнтовно в першій половині наступного року і матимуть дизайн дуже схожий на AirPods Pro. І хоч наразі казати щось занадто рано, але та інформація та здогадки, які є зараз, розкривають чимало цікавих фактів.

Компанія Apple запустила AirPods Pro ще в листопаді 2019. Тоді ми отримали зручний дизайн, який називають “затичками” — зручні, гнучкі накладки з силікону дозволяли зручно та надійно розміститись у вусі користувача. Це сильно відходило від того стандарту, який панував на ринку у той час, однак це не завадило навушникам здобувати популярність. Більше того, ми отримали низку вдосконалень, серед яких водонепроникність, активне подавлення шуму та покращена якість звуку.

Читайте також  Vivo починає роботу над мережами 6G

Також Мін-чи Куо заявив, що майбутня лінійка IPhone 12 не матиме EarPods у коробці. Цей крок можна зрозуміти, оскільки він розрахований на те, що користувачі їх продукції будуть активніше купувати AirPods. Радикально, але чи дієво? Час покаже. На жаль, ціна на нові навушника поки невідома, одна є думки, що вона може становити приблизно $ 199 (аналогічно AirPods другого покоління) або $ 249 (аналогічно AirPods Pro).

Також аналітик стверджує, що поставки нових навушників будуть підкріплені рекламною кампанією, яку варто очікувати в другій половині цього року. Наразі невідомо нічого про те, що це може бути та й загалом це чутки, але у будь-якому випадку більше у нас і нема. Тому радимо сприймати всі ці новини з невеликою крихтою сумніву та чекати на інші новини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут