Перший графічний процесор Intel Xe DG1 виявився повільніший AMD Radeon RX 560

Графічний процесор Intel DG1 на архітектурі Xe пройшов тестування в бенчмарку 3DMark FireStrike, і результати виявилися досить значними.

Тестований графічний процесор від Intel зміг набрати майже 6 тисяч балів в 3DMark. Звичайно, це менше, ніж у дискретних відеокарт початкового рівня AMD Radeon RX 560 або Nvidia Geforce 1050Ti, але ці порівняння і не зовсім коректні, тому що DG1 – це мобільний варіант графічних процесорів.

Відносно вбудованого графічного ядра в процесорах Intel Ice Lake (Gen11), то тут DG1 виявився швидшим практично вдвічі. Приблизно такий же результат і в порівнянні з вбудованою графікою RX Vega 11, яка набирає 3640 балів в 3DMark.

Перший графічний процесор Intel Xe DG1 виявився повільніший AMD Radeon RX 560

Відеокарта DG1 не вийде на споживчий ринок саме у вигляді дискретної відеокарти, так як Intel випустили її тільки для внутрішнього тестування. Очікувати можна тільки вбудованого графічного ядра DG1 в майбутніх ноутбуках з процесорами Tiger Lake.

Виходячи з тестів, можна припустити, що Intel готують серйозну відповідь мобільним гібридним процесорам Ryzen від AMD, але в сегменті дискретних відеокарт, лідерство як і раніше залишиться за AMD і Nvidia.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут