Щоб вдосконалити своє програмне забезпечення для штучного інтелекту Apple придбала запуск машинного навчання Inductiv Inc.

За повідомленнями, інженерна команда компанії AI компанії, що базується в Онтаріо, приєдналася до Apple. Вона буде працювати над вдосконаленням машинного навчання та управління даними Сірі. Відповідаючи на запит Bloomberg, Apple підтвердила придбання, заявивши, що він “час від часу” купує невеликі технологічні компанії, і не обговорює свою мету чи плани з широкою публікою.

“Inductiv розробив технологію, яка використовує штучний інтелект для автоматизації завдання ідентифікації та виправлення помилок у даних”. – Блумберг

Як ми знаємо, Siri відстає від інших віртуальних помічників, таких як Google Assistant, Amazon Alexa та Microsoft Cortana. Повязано це з тим, що Apple вирішила надати перевогу пріоритетності та конфіденційності користувачів. Це означає відсутність збору даних користувачів, що використовують інші компанії для вдосконалення власних віртуальних помічників.

Незважаючи на недоліки Apple, в останньому звіті Futuresource Consulting, Сірі, є провідним віртуальним помічником, що займає 35% частки ринку, а Google Assistant та Amazon Alexa відповідно 9% і 4% ринкових часток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут