В інтернеті з’явилося відео з новим додатком, що дозволяє переносити об’єкти з реального життя прямо в «фотошоп» за допомогою смартфона.

Художник і програміст @cyrildiagne в своєму твіттері поділився відео з демонстрацією додатку, що дозволяє копіювати об’єкти за допомогою камери смартфона і переносити їх на комп’ютер. Для цього не потрібно нічого натискати, все відбувається автоматично.

За допомогою смартфона потрібно навести камеру на будь-який об’єкт, наприклад, рослина в горщику, як на відео. Смартфон визначить межі об’єкта і відокремить їх від фону – виходить готове зображення. Далі він наводить камеру з рослиною на екран ноутбука і вставляє зображення на робочу область в «фотошопі». Виходить незвичайне застосування доповненої реальності.

Ось як виглядає фінальний результат:

Зображення блокнота, рослини та манекена зроблені і вставлені за допомогою смартфона.

Додаток для копіювання об’єктів з реального життя знаходиться тільки на етапі розробки. Вже зараз на створення зображення йде всього 2,5 секунди, а на перенесення в комп’ютер – близько 4 секунд. Якщо діяти по-старому, то потрібно спочатку сфотографувати предмет, перенести фото в комп’ютер, вручну вирізати фон і вставити в «фотошоп» – всі ці дії за допомогою смартфона і доповненої реальності скорочуються до 7 секунд.

Коли розробник зробить фінальну версію програми – невідомо. Він уже опублікував вихідний код програми на Github.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут