В даний момент на ринку тільки починають з’являтися пристрої з підтримкою Wi-Fi 6, проте технології не стоять на місці, тому джерела вже публікують перші відомості про бездротовий стандарт Wi-Fi 7.

Повідомляється, що теоретична максимальна швидкість передачі Wi-Fi 7 може досягати 30 Гбіт / с, що в три рази перевищує максимальну швидкість 9,6 Гбіт / с для Wi-Fi 6.

У порівнянні з поточним основним протоколом бездротової передачі Wi-Fi 5 (802.11 ac) новий Wi-Fi 6 (802.11 ax) не тільки на 40% швидше, але і споживає менше енергії. Маршрутизатор, що використовують протокол Wi-Fi 6, можуть одночасно обслуговувати більшу кількість пристроїв. Більш того, вони підтримують новітній протокол безпеки WP3, який дуже складно зламати.

Технологія MU-MIMO, представлена ​​в Wi-Fi 6, підтримує до 8 потоків даних для одночасної роботи. Очікується, що Wi-Fi 7 представить технологію CMU-MIMO, яка дозволить підтримувати до 16 потоків даних. Крім традиційних смуг 2,4 ГГц і 5 ГГц, WiFi 7 також буде підтримувати смугу частот 6 ГГц. Всі три смуги частот можуть працювати одночасно.

Wi-Fi 6 (802.11 ax) в даний час використовує метод модуляції сигналу 1024-QAM, а Wi-Fi 7 буде модернізований до методу модуляції сигналу 4096-QAM.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут