В Україні провели успішні випробування ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха-М” з дальністю ураження цілей 120 км.

Про це 1 квітня повідомляє пресслужба Ради національної безпеки і оборони.

Зазначається, що випробування були проведені 30–31 березня на полігоні в Одеській області. Ракету створюють підприємства оборонно-промислового комплексу України за замкнутим циклом виробництва.

“Реактивна система залпового вогню з ракетами “Вільха-М” стане потужним озброєнням Сухопутних військ ЗСУ”, – зазначили у відомстві.

“ДККБ “Луч” 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети “Вільха-М”. Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними”, – написав він.

Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми! Маємо гарну новину – ДККБ «Луч» 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети «Вільха-М». Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними.Реалізація української ракетної програми проходить за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ.Слава Україні!

Publiée par Олексій Данилов sur Mercredi 1 avril 2020

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут