У США розповіли, чим українська версія танка Т-80 краща за російську. Матеріал на цю тему був опублікований журналістами американського видання The National Interest. На думку авторів, саме даній моделі вдалося стати, ймовірно, найшвидшим і потужним танком, розробленим в СРСР. Однак вони відзначили, що в російській модифікації бойової машини є один недолік, який був виправлений в українській версії.

Так, автори розповіли , що Т-80 був вперше оснащений газотурбінним двигуном, за рахунок чого потужність танка збільшилася до 1250 кінських сил. ” Згідно з деякими джерелами, в разі війни з НАТО Т-80 зможуть дістатися до Ла-Маншу менш ніж за тиждень – всього за п’ять днів ” , – розповіли в США.

Читайте також  Microsoft постаралася: геймпад Xbox Series X став швидше, зручніше і “живе” довше

Недолік російської моделі, на думку авторів, полягає у великій витраті палива, що накладає додаткові проблеми з логістикою. В Україні ж, в свою чергу, була розроблена модифікована версія Т-80, обладнана дизельним двигуном. Це хоч і зробило танк більш повільним, зате збільшило паливну ефективність бойової машини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут