У США розповіли, чим українська версія танка Т-80 краща за російську. Матеріал на цю тему був опублікований журналістами американського видання The National Interest. На думку авторів, саме даній моделі вдалося стати, ймовірно, найшвидшим і потужним танком, розробленим в СРСР. Однак вони відзначили, що в російській модифікації бойової машини є один недолік, який був виправлений в українській версії.

Так, автори розповіли , що Т-80 був вперше оснащений газотурбінним двигуном, за рахунок чого потужність танка збільшилася до 1250 кінських сил. ” Згідно з деякими джерелами, в разі війни з НАТО Т-80 зможуть дістатися до Ла-Маншу менш ніж за тиждень – всього за п’ять днів ” , – розповіли в США.

Читайте також  Microsoft постаралася: геймпад Xbox Series X став швидше, зручніше і “живе” довше

Недолік російської моделі, на думку авторів, полягає у великій витраті палива, що накладає додаткові проблеми з логістикою. В Україні ж, в свою чергу, була розроблена модифікована версія Т-80, обладнана дизельним двигуном. Це хоч і зробило танк більш повільним, зате збільшило паливну ефективність бойової машини.

Читайте також  Система лазерної зброї HELIOS Lockheed Martin готується до польових випробувань

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут