ВМФ США представив підводний човен, який управляється за допомогою ШІ і може атакувати ворога без наказу військових. його можуть ввести в озброєння до 2023 року.

Військово-морський флот США закінчив розробку збройних роботизованих підводних човнів, які управляються бортовим штучним інтелектом (ШІ). Ці кораблі Boeing потенційно можуть здійснювати дії без наказу з землі і без явного контролю з боку людини.

Управління військово-морських досліджень називає цей проект CLAWS ( «Кігті»), в офіційних документах його описують, як автономну систему підводної зброї для таємного використання. CLAWS буде «збільшувати зони місії». У відомстві планують ввести човни до 2023 року.

Видання New Scientist зазначає, що раніше флот Великобританії заявив про плани використовувати ШІ для управління флотом роботизованих підводних човнів, які будуть прокладати оптимальний курс і знищувати підводні міни.

Раніше індонезійські дизайнери запропонували створити підводні човни, які будуть виробляти невеликі крижини натомість танучому крижаному покриві. Вони впевнені, що це дозволить збільшити здатності планети і уповільнити глобальне потепління.

За задумом вчених, підводний човен спочатку опускається в океан, щоб вода могла заповнити велику шестикутну свердловину на поверхні судна. Потім воно спливе, система опріснення видаляє з води сіль, а морозильна машина перетворює воду в крижини. Після цього судно знову занурюється в воду і процес починається заново.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут