Прототип аеротаксі Lilium Jet згорів під час техобслуговування. Апарат ремонту і відновленню не підлягає, пише Flightglobal з посиланням на повідомлення компанії.

Льотні випробування прототипу аеротаксі-конвертоплану Lilium Jet почалися в 2017 році – за цей час апарат провів у повітрі кілька сотень годин. У тому числі літальний апарат пройшов перевірку на перехід від горизонтального до вертикального польоту.

Апарат має два рухомих крила, на які встановлено 12 електровентиляторів. Зміни кута нахилу крил дозволяють аеротаксі злітати і сідати вертикально, а політ виконувати в горизонтальній площині.

Планується, що Lilium Jet зможе здійснювати політ на швидкості до 300 км / год, а одного заряду повинно вистачити на те, щоб подолати відстань в 300 км.

Пожежа під час техобслуговування сталася 27 лютого 2020 року. Інженери компанії встановлюють причини інциденту. При цьому в компанії відзначають, що планований на 2025 рік початок комерційної експлуатації аеротаксі переноситися не буде.

Раніше повідомлялося , що Китай використовує аеротаксі для транспортування заражених коронавіруом. Крім того, на літаючих автомобілях буде здійснюватися доставка ліків до лікарні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут