Компанія Sony офіційно оголосила, що вона буде проводити свою презентацію в ході виставки Consumer Electronic Show 2020, де будуть представлені поки що невідомі продукти.

Заява, опублікована компанією, вказує на те, що вона «представить унікальне бачення майбутнього, об’єднавши творчість і технології, як ніхто ніколи не робив».

За однією з версій, завтра компанія Sony покаже флагманський смартфон Sony Xperia 3, однак, як правило, компанія випускає свої телефони на виставці Mobile World Congress в лютому, а не на Consumer Electronic Show.

Також є велика ймовірність того, що компанія Sony представить свою ігрову консоль наступного покоління, яка буде випущена в кінці року під назвою PlayStation 5.

На торішній виставці CES Sony повідомила про те, що вона продала 91,6 мільйона ігрових приставок PlayStation 4 по всьому світу. Також був показаний перший 8k-телевізор компанії, що підтримує Airplay 2.

Захід ces 2020 технологічного гіганта транслюватиметься в прямому ефірі на офіційному сайті компанії за посиланням нижче.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут