Незалежні дослідники склали список з 200 найпопулярніших в світі паролів в 2019 році, які стали відомі в результаті злому або витоків даних.

Результати наводяться в блозі менеджера паролів NordPass, передає БізнесЦензор.

Всього в базу даних паролів увійшли 500 млн паролів.

До списку найгірших паролів очевидні комбінації чисел (12345), популярні жіночі імена, а також набори букв, які утворюють собою горизонтальну або вертикальну рядок на клавіатурі (asdfghjkl). У топ-15 увійшла фраза “я люблю тебе”. Найпопулярнішим паролем залишається слово “пароль”, його все ще використовують 830 846 осіб.

Як наголошується в блозі NordPass, люди продовжують використовувати очевидні паролі з двох причин. По-перше, їх легко запам’ятати, по-друге, вони вважають, що їм нема чого приховувати.

“Однак ви закриваєте двері, виходячи з дому. Навіть якщо всередині немає нічого цінного, ви все одно не хочете, щоб незнайомці перебували серед ваших особистих речей. Чому ж ви не хочете йти за такою ж логікою у своїй онлайн-життя?” – відзначили в NordPass.

Розробник також нагадав, що в результаті злому можуть бути заблоковані облікові записи, наприклад, в електронній пошті, хмарному сховище, і можуть виникнути труднощі з їх відновленням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут