Багато туристів відмовляють собі в задоволенні відправитися кудись на круїзному лайнері саме через побоювання, що всю дорогу їм доведеться перебувати в каюті, страждаючи від нудоти і дискомфорту.

CNN повідомляє, що унікальне судно було спроектовано норвезькою судноплавною компанією Ulstein, і на відміну від звичайних кораблів, які рухаються по хвилях вгору і вниз, X-Bow пронизує зустрічні хвилі, розсіюючи їх енергію з боків судна.

Подібне стало можливим завдяки унікальній формі носової частини корабля, яку зробили плоскою, і за рахунок цього вона дозволяє до мінімуму знизити кількість вібрацій і ударів. В результаті: навіть у відкритому морі всім пасажирам забезпечується спокійне плавання і відмінне самопочуття.

Перший корабель був придбаний круїзною компанією Aurora Expeditions, яка спеціалізується на круїзах в Антарктику. Напередодні це судно, розраховане на 100 пасажирів і 22 члени екіпажу, вирушило в своє дебютне плавання між Південною Америкою і найхолоднішим материком планети.

Дуже не просто доводиться не тільки туристам. Від морської хвороби страждають і бувалі екіпажі. Одним з таких прикладів є протока Дрейка, що з’єднує води Тихого і Атлантичного океанів. На півдні він обмежений Південними Шетландських островами (Антарктида), а з півночі – архіпелагом Вогняна Земля. І подолати його – величезне випробування для будь-якої людини.

Відзначається, що така незвичайна зовнішня форма корабля також зажадала і переосмислення його внутрішнього дизайну.

«Оскільки ми фактично втратили передньої палуби, пасажирам вже не вийде встати на ніс корабля і розкинути в сторону руки, як це робив герой Леонардо Ді Капріо у фільмі” Титанік “. Але зате ми допомагаємо багатьом людям, які дуже хотіли, але боялися відправитися в круїз через морської хвороби », – поділилася з журналістами Вікторія Прімроуз, менеджер з маркетингу компанії Aurora Expeditions.

За словами суднобудівників, круїзна індустрія моментально побачила потенціал в лайнерах з новим дизайном, і в даний час в експлуатації або будівництві знаходиться близько 100 суден конструкції X-Bow.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут