Добре зарекомендований мережевий інформатор Ice Universe найчастіше першим публікує ексклюзивні відомості про новинки компанії Samsung, так як у нього є ексклюзивні джерела в штаті компанії.

Після того, як інший інсайдер OnLeaks злив в Мережу зображення і відео з участю тривимірної моделі смартфона Samsung Galaxy S11, Ice Universe опублікував цікаву заяву, яка може підстьобнути інтерес шанувальників до нової флагманської серії.

Він зазначив, що до поточного моменту практично всі джерела, які стосуються наступної флагманської серії Samsung, ставилися виключно до смартфону Samsung Galaxy S11.

Однак найцікавішим смартфоном наступного покоління, про який поки що ходять тільки чутки, є Samsung Galaxy S11+. Інсайдер стверджує, що Samsung Galaxy S11 повинен стати справжньою “ядерною зброєю” південнокорейського виробника.

Інсайдер порадив шанувальникам запастися терпінням до появи подробиць про Samsung Galaxy S11+. Він додав, що все це він говорив цілком серйозно, так як Samsung Galaxy S11+ дійсно стане справжнім хітом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут