Компанія Apple вчора представила повністю оновлену навчальну програму Everyone Can Code. За словами виробника, ця програма полегшить освоєння програмування школярами початкових і середніх класів. У неї включені додаткові ресурси для викладачів, абсолютно нове керівництво для учнів і поліпшені матеріали Swift Coding Club.

Одночасно розпочалася реєстрація на тисячі безкоштовних уроків програмування Today at Apple, які з 1 по 15 грудня цього року пройдуть в магазинах Apple Store по всьому світу в рамках «Тижня вивчення інформатики».

Нова програма Everyone Can Code успадкувала у своєї попередниці опору на інтерактивні головоломки, посібники та вправи. Такий підхід покликаний зробити програмування більш привабливим і доступним і очах учнів. У свою чергу, керівництво для викладачів містить корисні поради щодо проведення уроків і розвитку навичок учнів. Нова навчальна програма Everyone Can Code оптимізована для VoiceOver і включає відео з прихованими субтитрами і голосові описи, а також відеоролики на американській мові жестів.

Старшокласникам і студентам адресована навчальна програма «Розробка на Swift», яка включає практичні інструменти і навички, які допоможуть у пошуку затребуваною висококваліфікованої праці. Як стверджується, «Розробка на Swift» може бути корисна як початківцям, так і тим, хто вже має досвід програмування. Вона включає безкоштовний курс поглибленого вивчення інформатики. Успішне завершення програми дає право на отримання офіційного галузевого сертифіката.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут