Інженер із Лос-Анджелеса Девід Джексон розробив, ймовірно, найбільш крутий девайс для пересування по місту: його електроскейт Speedboard розвиває швидкість до 48 км/год, він дуже маневрений і їздить по нерівних поверхнях – утоптаній землі або гравію. Він також обіцяє зібрати версію, яка встановить рекорд швидкості для електроскейтів, і розігнатися на ній до 130 км/год, hightech.plus.

Зазвичай електроскейт – це злегка модифіковані звичайні дошки, з чотирма колесами і прямим електроприводом. Джексон підійшов до ідеї зовсім інакше. Колеса у Speedboard надувні, діаметром 26 см, що дозволяє їздити по нерівних поверхнях. І їх всього два. А розганяє Speedboard потужний мотор на 4 кВт і ланцюговий привід – так надійніше, запевняє інженер. Регулюється швидкість з ручного пульта, що передає інформацію по Bluetooth.

Джексон називає свій скейт “втіленою мрією будь-якого тінейджера” – і за кілька днів кампанії набрав необхідні для виробництва першої партії $20 000. Для учасників краудфандинга вартість Speeboard – $1999, початок поставок заплановано на січень 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут