Qualcomm в даний час є провідним виробником однокристальних систем у світі. Проте, MediaTek має шанси скоро поліпшити свої позиції, так як компанія планує випуск недорогої однокристальної системи з модемом 5G.

Джерела повідомляють, що великі виробники смартфонів у наступному році планують оснащувати свої пристрої саме даними однокристальними системами MediaTek. Поки що мобільні мережі п’ятого покоління доступні тільки на дорогих флагманських смартфонах. Тому для більшості покупців 5G-смартфони поки не є широко доступними.

Однак ситуація зміниться в наступному році, коли MediaTek випустить недорогу однокристальну систему з підтримкою 5G, яка буде проводитися за 7-нанометровому технологічному процесу. Цю інформацію опублікував обізнаний інсайдер в соціальній мережі Weibo. Також повідомляється, що в новій однокристальній системі MediaTek середнього класу будуть використовуватися процесорні ядра Cortex-A76, які забезпечать гідну продуктивність.

Очікується, що дана однокристальна система буде встановлюватися в смартфонах, які будуть коштувати близько 280 доларів. Це дозволить MediaTek істотно посилити свої позиції на ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут