Компанія Google вже щосили працює над наступною версією мобільної операційної системи Android 11. Про чергову відмінність майбутньої платформи розповіли учасники спільноти розробників XDA Developers.

В Android 11 компанія, нарешті, реалізує давно очікувану багатьма розробниками «рідну» реалізацію бездротового підключення ADB для налагодження додатків. Android Debug Bridge являє собою інструмент з командним рядком для установки і налагодження додатків, надаючи контроль над тестовим пристроєм з комп’ютера.

Використовувати ADB без проводів через TCP/IP можна і зараз, але багато розробники просто не знають про цю функцію і змушені використовувати дротове підключення. Крім того, передача даних по TCP/IP проводиться в простому тексті, так що це небезпечно в незахищених мережах.

За даними джерела, нова реалізація бездротового ADB через Wi-Fi також повинна бути захищеною і безпечною. З боку Користувача з’явиться новий перемикач для “бездротової налагодження” в розділі налаштувань “для розробників”, для встановлення з’єднання потрібно відсканувати QR-код або ввести код з 6 цифр.

Вихід Android 11 очікується ближче до осені 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут