Відеохостинг YouTube є найбільшим у світі, але його політика щодо глядачів і творців контенту змушує замислюватися про кращу альтернативу. Окрім цього, YouTube зануруює кожного користувача в інформаційну бульбашку, відкидаючи цікавий та незвичний контент у нових тематиках і натомість пропонуючи відео на одній й ті самі теми. Також YouTube хоча й гігантський, але в ньому є далеко не всі відео, які публічно доступні в інтернеті.

Vimeo

Watch-on-Vimeo-Featured-670x335Це найбільший конкурент YouTube, який має поки що м’якшу політику щодо відео і тому набирає популярність. Уже сьогодні ним користується близько чверті мільйона юзерів. Усе більше операційних систем та платформ вбудовують підтримку Vimeo, роблячи доступ до його відео таким же зручним, як на YouTube.

Dailymotion

dailymotion-bannerDailymotion схожий на Vimeo та YouTube і з’явився майже одночасно з ними – у березні 2005 року. Ролики на головній сторінці організовані за категоріями, а «гарячі» матеріали отримують більше уваги. Також є система персональних рекомендацій, яка використовує історію переглянутого контенту.

Veoh

VeohVeoh є відеохостингом, який більше розрахований на перегляд професійно відзнятого контенту, особливо телесеріалів і шоу. На ньому можна знайти епізоди таких серіалів, як «Два з половиною чоловіки», Beverly Hills 90210, «Район Мелроуз» тощо. Також Veoh заохочує до публікації музикантів. Ще на цьому відеохостингу є окремий розділ для повнометражних фільмів.

9GAG TV

9GAG-TV-Kodi-addon-featured1Один із найбільших розважальних сайтів англомовної частини інтернету має власний сервіс для відео. Цю сторінку варто запам’ятати, якщо хочеться дивитися короткі смішні ролики, меми, анімовані зображення тощо.

Vevo

vevo-newfrontsЛюбителям музики варто додати в закладки сайт Vevo. На ньому розміщується якісна музика від двох великих лейблів – Sony Music Entertainment та Universal Music Group. Можна як знаходити нові свіжі хіти, так і шукати цікаві треки з минулого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут