В останні кілька років продуктивність сучасних смартфонів уже вийшла на той рівень, що навіть випущений пару років тому смартфон в більшості додатків веде себе приблизно так само, як і самий сучасний флагман.

Виробники мобільних пристроїв змушені шукати нові способи залучення уваги користувачів, так як голою продуктивністю і нарощуванням обсягів пам’яті здивувати вдається далеко не всіх.

Одним з таких способів стало вдосконалення можливостей смартфонів в фото- і відеозйомці. Збільшується кількість модулів в камерах, виробники використовують все більш сучасних датчики зображення, смартфони стали краще знімати при складних умовах освітлення, отримали вражаючий зум.

Другим, не менш дієвим способом, стали екрани. Спочатку вони стали втрачати звично широкі рамки, потім в них з’явилися вирізи і отвори під фронтальні камери, після чого камери сховали у висувних блоках, а екрани стали гнучкими і екстремально вигнутими (екрани-водоспади). Відносно недавно зародився новий тренд, згідно з яким екрани флагманських смартфонів починають отримувати частоту оновлення 90 Гц, що дозволяє зробити анімацію ще більш плавною і приємною оку.

В ході презентації OnePlus 7T і 7T Pro був показаний слайд, за допомогою якого OnePlus потроллила компанію Samsung. Користувач OnePlus 7 Pro пише, що менш ніж за день спілкування з Samsung Galаxy Note 10+ він вже почав сумувати за екраном з частотою 90 Гц.

Відомий інсайдер Ice Universe заявив, що для компанії Samsung, яка вже постачає екрани 90 Гц OnePlus та іншим компанія, не використовувати подібні дисплеї своїх дисплеях — це найбільша помилка, яку вчинила мобільного підрозділ південнокорейського гіганта в 2019 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут