Рада з висотних будівель і міського середовища назвав нове найвище дерев’яне будівництво в світі – Mjøstårnet в Норвегії, передає Новий Час . 

Новий рекорд висоти встановив хмарочос Mjøstårnet з міста Брумунддаль, Норвегія. Рада з висотних будівель і міського середовища Council on Tall Buildings and Urban Habitat назвав хмарочос, спроектований архітектурним бюро Voll Arkitekter, найвищою дерев’яною будівлею в світі. 

Будівля заввишки 85,4 метра збудовано з крос-ламінованої деревини (CLT), новаторського матеріалу, що дозволяє архітекторам будувати високі будівлі з екологічно чистого дерева.

Так виглядає найвищий дерев'яний хмарочос.  фото

До цього найвищим дерев’яною будівлею світу вважався будинок Brock Commons Tallwood, висотою 53 метра. Будівля має змішану структуру з дерева і бетону. А до нього – будинок Treet в Брегене, Норвегія, висотою 49 метрів. Після введення в експлуатацію в березні 2019 року найбільш високим став хмарочос Mjøstårnet. 

У нового будинку змішане призначення. На його 18 поверхах розмістилися квартири, готель The Wood Hotel, басейн, офісний простір і ресторан. 

Так виглядає найвищий дерев'яний хмарочос.  фото

Усередині все виконано з дерева, крос-ламінованої деревини та клеєного бруса, в тому числі балки, колони та шахти ліфта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут