Вчора, як і очікувалося, компанія Xiaomi представила два своїх нових маршрутизатора Xiaomi Mi WiFi Router 4A і Mi WiFi Router 4A Gigabit. Обидві новинки виконані в корпусі білого кольору і отримали по чотири антени. Заявлена ​​підтримка роботи в бездротових мережах Wi-Fi в діапазонах 2,4 ГГц і 5,0 ГГц з пропускною спроможністю до 1167 Мбіт / с.

Молодша модель Mi Router 4A заснована на чіпі MT628DA, що працює у зв’язці з 64 Мб оперативної пам’яті. Вона має один 100-мегабітний порт WAN і два 100-мегабітних порту LAN.

Представлені роутери Xiaomi Mi WiFi Router 4A і Mi WiFi Router 4A Gigabit
У свою чергу старша версія Mi Router 4A Gigabit, базується на чіпі MT7621 і оснащена 128 Мб оперативної пам’яті. Вона отримала один роз’єм WAN і два роз’єми LAN, що працюють на швидкості до 1 Гбіт / с.

Серед інших особливостей роутерів – підтримка до 64 підключених пристроїв і IPv6, віддалена настройка і управління через додаток на смартфоні, а також налаштування для забезпечення безпечного перебування дітей в Мережі.

Mi WiFi Router 4A вже доступний для замовлення в за ціною близько $ 18, а Mi WiFi Router 4A Gigabit Edition надійде в продаж 19 березня з цінником близько $ 25.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут