Американський виробник зброї корпорація Northrop Grumman отримала контракт на розробку перспективної протирадіолокацій ракети на базі AGM-88 HARM, передає Armiya.az з посиланням на Військова Обозрение.

 Нова боєголовка призначена для ураження та знищення систем протиповітряної оборони противника і РЛС зі зміною робочих частот.

Вартість контракту на розробку і виробництво протирадіолокацій ракети великої дальності AGM-88G AARGM-ER становить 322,5 млн доларів.

Договір включає в себе розробку, випробування і інтеграцію нового твердопаливного ракетного двигуна для AARGM-ER. Ракета призначена для використання на F / A-18E / F, EA-18G і F-35A / C – тобто проектні роботи ведуться в інтересах не тільки військово-повітряних сил, а й ВМС Сполучених Штатів. У заяві міністерства оборони США стверджується, що підсумковий продукт повинен бути отриманий в грудні 2023 року.

Характеристики ракети включають в себе підвищені дальність виявлення цілі і ракурс огляду, вдосконалений радіолокаційний канал (міліметрового діапазону). Також покращена обробка сигналу, є контроль зони ракетного удару для запобігання супутнього збитку.

Особливістю ракети є комбінована система наведення, завдяки якій ракета здатна вражати об’єкти противника в умовах РЕБ-протидії, а також атакувати оперативно виявлені цілі. Зокрема, завдяки активній голівці самонаведення, можливо придушення систем ППО з відключеним радаром або наведення на невипромінюючі мети.

Нова ракета є зброєю сетецентріческой війни. Вона здатна отримувати тактичну інформацію і аналізувати вплив в режимі реального часу. У порівнянні з попереднім поколінням вона повинна мати подвоєну дальність дії, що в перспективі складе не менше 60 морських миль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут