Єврокомісія почала антимонопольні розслідування по Apple

Багатьом користувачам і власникам продукції Apple не подобається політика компанії щодо свого магазину додатків. Мабуть, хтось в керівництві Єврокомісії також звернув на це увагу і вніс пропозицію розглянути це питання. Не так давно стало відомо, що європейська комісія ініціювала розслідування, головною ідеєю якого є з’ясування питання, а чи не порушує Apple правила, які діють в Євросоюзі?

Єврокомісія почала антимонопольні розслідування по Apple
Основний  натиск в розслідуванні стосується магазину додатків App Store, зокрема, його умов для розробників. Якщо бути ще точнішим, то обмеження, накладеного в магазині додатків на розробників і неможливості інформування власників iPhone і iPad про альтернативні варіанти придбання цього ж додатка, але поза магазином додатків від Apple.

Представники Єврокомісії відкрили завісу таємниці, що ініціатором розгляду скарги став сервіс Spotify. Вони вважають, що в основі App Store лежить недобросовісна конкуренція. Мається на увазі те, що додатки для смартфонів повністю змінили принцип доступу користувачів до інформації, а Apple встановила власні правила поширення цієї інформації, тобто грає роль контролюючого органу. На даний момент головним підсумком такого розслідування може стати те, що правила від Apple не повинні спотворювати конкуренцію.

Єврокомісія почала антимонопольні розслідування по Apple
Але і це ще не все, що стосується розслідувань щодо американської компанії. На офіційному сайті Єврокомісії є уточнення, що в відношенні Apple ведеться ще одне розслідування. Але в цей раз це антимонопольне розслідування, яке покликане оцінити, чи порушує правила Європейського союзу система електронних платежів Apple Pay.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут