Останні прогнози аналітиків IDC стосуються глобальних поставок смартфонів, і вони звучать досить похмуро. Загальний обсяг продажів гаджетів в світі в 2020 році, як очікується, досягне 1,2 млрд одиниць, що буде на 11,9% менше, ніж в 2019 році. Новий прогноз заснований на результатах даних за перший квартал, які показали найбільше зниження попиту на смартфони в історії трекера IDC на 14,5%.

Дивлячись на першу половину 2020 року, аналітики передрікають зменшення продажів на 18,2% через зниження платоспроможності населення планети. За словами Сангеетіка Срівастава з IDC, основною проблемою зараз є відсутність попиту з боку споживачів.

Новий прогноз передбачає, що Китай краще за всіх переживе цю кризу, оскільки в країні обмеження через COVID-19 були зняті, а попит на гаджети повільно відновлюється. Ситуація в Європі є більш складною, так як такі країни, як Італія та Іспанія, все ще активно боряться з коронавірусом.

У довгостроковій перспективі IDC очікує, що ринок відновиться тільки в 2021 році за рахунок попиту на телефони з підтримкою 5G. Подальші прогнози припускають повернення до 10% щорічного зростання продажів смартфонів і плавне зниження до 5% в наступні роки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут