Арізона подає до суду на Google за заявами про незаконне відстеження місцезнаходження користувачів Android

Генеральний прокурор штату Арізона Марк Брнович подав позов проти Google через звинувачення в тому, що компанія незаконно відстежувала місцезнаходження користувачів Android без їхньої згоди. Багато таких випадків навіть тоді, коли функції відстеження місцеположення були відключені вручну, йдеться в повідомленні The Washington Post.

У позові стверджується, що Google продовжував відстежувати місцезнаходження у фоновому режимі для своїх потреб, наприклад, погоди та веб-пошуку за допомогою своєї пошукової системи та веб-переглядача Chrome. Тільки коли користувач заглибився в налаштування системи Android і вимкнув слідкування на рівні системи, Google перестала генерувати дані про місцеположення юзера.

Позивач просить суд змусити Google повернути прибуток, який, можливо, він отримав від монетизації цих даних. Відомо, що закони Арізони щодо боротьби з шахрайством також можуть вимагати з Google 10 000 доларів за штрафи.

“Генеральний прокурор та адвокати з надзвичайних ситуацій, які подали цей позов, неправдиво оцінили наші послуги. Ми завжди вбудовували в наші продукти функції конфіденційності та забезпечували надійний контроль даних про місцезнаходження. Ми сподіваємось на мирне вирішення проблеми », – заявив речник Google у заяві, наданій The Verge.

Google та його дочірнє підприємство YouTube, а також інші великі технічні компанії зараз стикаються з низкою регулятивних та юридичних проблем. Схвалення антимонопольного законодавства та конфіденційності в Європейському Союзі призвело до багатомільярдних штрафів проти Google за останнє десятиліття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут