Пандемія коронавірусу COVID-19 продовжує набирати обертів, і багато індустрій страждає, не виняток і ігрова індустрія. Через цю “напасть” вже було перенесено величезну кількість важливих заходів, в числі яких навіть E3 – головна виставка року для геймерів. На жаль, список продовжує зростати: скасовані Tokyo Game Show і Paris Games Week.

 

Першим «під ніж» пішов осінній фестиваль Paris Games Week 2020 року, який був призначений на 23-27 жовтня. Це повинен був бути ювілейний десятий івент, від якого публіка чекала дуже багато чого, в тому числі великих ігрових анонсів. І все ж, ізоляція і закриті кордони змусили компанію SELL відмовитися від проведення заходу. Навіть якщо до середини осені ситуація з COVID-19 прийде в норму, її наслідки зроблять організацію фестивалю занадто складною і накладною.

Через кілька годин після оголошення про скасування Paris Games Week зі схожою заявою виступили і організатори Tokyo Game Show 2020 року, спочатку заплановану на кінець вересня. Вони повідомили, що всі фізичні заходи, які повинні були пройти в рамках фестивалю, скасовуються. Замість них буде проведена велика онлайн-презентація.

Нагадаємо, що серед інших івентів, скасованих через коронавірус, значаться E3, Gamescom, GDC, EA Play і багато інших.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут