Попит на пристрої Apple знизився, оскільки більшість магазинів Apple Store по всьому світу закриті з 14 березня. Через це фабрики з ланцюжка постачальників компанії скорочують кількість персоналу, а також понаднормові години.

Кілька робітників з комплексу Foxconn, де збираються iPhone, розповіли, що компанія призупинила прийом на роботу і почала скорочувати частину тимчасових співробітників, які були найняті для нарощування виробництва після закриття заводів в лютому.

Також були скорочені понаднормові години. За словами робітників, це почалося 10 квітня. Крім цього Foxconn почала відправляти співробітників у відпустки.

Повідомляється, що Pegatron теж скорочує працівників через падіння попиту. За словами співробітника фабрики, було звільнено близько тисячі тимчасових працівників. Він також підкреслив, що замовлення з США не надходять.

Apple почала відкривати свої роздрібні магазини в Південній Кореї. Поки невідомо, коли мережа знову запрацює в США, але купертіновці розраховують на травень. Очікується, що магазини будуть відкриватися поступово, при цьому Apple буде враховувати всі місцеві умови та рекомендації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут