Попит на пристрої Apple знизився, оскільки більшість магазинів Apple Store по всьому світу закриті з 14 березня. Через це фабрики з ланцюжка постачальників компанії скорочують кількість персоналу, а також понаднормові години.

Кілька робітників з комплексу Foxconn, де збираються iPhone, розповіли, що компанія призупинила прийом на роботу і почала скорочувати частину тимчасових співробітників, які були найняті для нарощування виробництва після закриття заводів в лютому.

Також були скорочені понаднормові години. За словами робітників, це почалося 10 квітня. Крім цього Foxconn почала відправляти співробітників у відпустки.

Повідомляється, що Pegatron теж скорочує працівників через падіння попиту. За словами співробітника фабрики, було звільнено близько тисячі тимчасових працівників. Він також підкреслив, що замовлення з США не надходять.

Apple почала відкривати свої роздрібні магазини в Південній Кореї. Поки невідомо, коли мережа знову запрацює в США, але купертіновці розраховують на травень. Очікується, що магазини будуть відкриватися поступово, при цьому Apple буде враховувати всі місцеві умови та рекомендації.

Читайте також  5G-вишки вандали знову cпалюють

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут