За словами співзасновника Microsoft, Сполучені Штати діяли недостатньо оперативно і запізнилися на кілька місяців. Відкривати підприємства з 12 квітня, як пропонує президент Трамп, дуже небезпечно. Карантин слід продовжити, незважаючи на катастрофічні наслідки для економіки. Пріоритетна задача – тестування потенційних носіїв вірусу.

США стали третьою країною світу по тяжкості спалаху коронавіруса. Випадки зараження зареєстровані у всіх штатах, їх число майже досягло 55 000, а кількість померлих – майже 800. І ці показники напевно підвищаться, оскільки країна продовжує нарощувати темпи тестування, за якими вона сильно відстає від інших держав.

«США втратили можливість стримати COVID-19 без карантину, – заявив Білл Гейтс, виступаючи онлайн в програмі TED Connects. – Ми діяли недостатньо швидко, щоб мати можливість уникнути карантину. Всі повинні були бути попереджені ще в січні ».

На ділі уряд почав рекомендувати або наказувати громадянам залишатися вдома пару тижнів назад. Стали закриватися підприємства, що виробляють продукцію або послуги не першоступенної важливості. В результаті різко зросла кількість безробітних, пише CNBC.

Президент Трамп заявив у вівторок, що до 12 квітня компанії повинні повернутися до роботи, щоб запобігти економічному спаду. Урядовці та медичні працівники висловилися проти такого рішення. На їхню думку, це призведе до краху системи охорони здоров’я, яка не впорається з напливом хворих, і до зростання смертності від коронавіруса.

Гейтс визнав, що самоізоляція стане «катастрофою» для економіки, але іншого виходу немає. Днями він вже радив продовжити карантинні заходи на шість – десять тижнів.

«Дуже небезпечно говорити людям:” Давайте ходите по ресторанах, купуйте нові будинки, але не звертайте увагу на купу тіл в тому кутку, ми хочемо, щоб ви продовжували витрачати, тому що деякі політики вважають, що має значення лише зростання ВВП “, – сказав Гейтс. – Важко говорити людям під час епідемії, що вони повинні робити все це, знаючи, що їх дії поширюють захворювання ».

Замість цього Штати повинні прискорити темпи тестування і навчитися краще визначати тих, кому слід здати аналізи на коронавірус в найпершу чергу. Ця процедура повинна бути чітко організована і стати пріоритетною. І зробити це потрібно в вкрай стислі терміни, заявив Гейтс.

Джерело: hightech.plus

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут