YouTube адаптується під умови світу під час пандемії коронавіруса і вводить нове правило – відео будуть запускатися в роздільній здатності 480p. Поставити більш високу роздільну здатність можна буде тільки вручну в налаштуваннях програми. Спочатку це правило поширювалося тільки на Європу, а тепер і на весь світ.

Після того, як більша частина людей по всьому світу перейшла на віддалену роботу або карантин, виявилося, що деякі провайдери і хостинги не справляються з різким зростанням трафіку – наприклад, люди стали частіше дивитися ролики, стрім, серіали і фільми через інтернет.

Глобальні обмеження якості відео на YouTube запрацюють в найближчі дні, повідомляє видання Bloomberg. Представники сервісу не розповіли, як довго буде діяти нове правило.

Крім YouTube, безліч інших сервісів почали знижувати якість контенту, щоб знизити загальне навантаження на інтернет. До цього списку вже приєднався Netflix, Instagram, Facebook і інші великі сервіси. В першу чергу обмеження поширюються на Європу, де за традицією інтернет розвинений гірше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут