Мін-Лян Тан (Min-Liang Tan), генеральний директор і співзасновник компанії Razer, повідомив в твіттері, що частину виробничих ліній компанії, задіяних раніше на виробництво ігрових комп’ютерних периферійних пристроїв, переведені на випуск захисних масок. У компанії Razer планують випустити не менше одного мільйона масок і безкоштовно надати їх різним установам охорони здоров’я у всьому світі, щоб допомогти захистити працюючий там в складних умовах медичний персонал під час епідемії коронавіруса.
«У зв’язку з погіршенням ситуації з COVID-19 органи охорони здоров’я у всьому світі стикаються з нестачею хірургічних масок, використовуваних медичним персоналом в боротьбі з коронавірусом. Деякі країни навіть заборонили експорт масок через їх гострі нестачі.

Незважаючи на те, що в це поточний час спостерігається величезний попит на наші продукти, команда Razer розуміє, що всі ми повинні зіграти свою роль в боротьбі з коронавірусом, незалежно від того, в якій галузі ми працюємо. Ми прийняли рішення почати допомагати в боротьбі проти COVID-19, а не стояти осторонь.

Протягом останніх декількох днів наші дизайнери та інженери працювали цілодобово, щоб переобладнати деякі з наших існуючих виробничих ліній для виробництва хірургічних масок, щоб ми могли пожертвувати їх країнам по всьому світу. Ми сподіваємося випустити не менше одного мільйона масок найближчим часом. Частина масок буде видаватися медустановам через наші регіональні представництва в країнах світу.

Будь ласка, тримайте себе і свої сім’ї в безпеці, давайте допомагати один одному в цей важкий час. Ми будемо робити все можливе в цій складній ситуації і далі. Поточне екстрене перепрофілювання деяких з наших ліній і подальше пожертвування вироблених масок є лише першим кроком з багатьох, які команда Razer має намір зробити. Ми прагнемо вкладати наше додатковий час, ресурси, зусилля і талант в боротьбу з COVID-19 », – заявив Мін-Лян Тан.

В даний час процес виробництва масок в компанії запущений, а представники Razer вже домовилися з медичними організаціями Сінгапуру про організацію їм поставки першої партії захисних масок.

Поточне послання компанії Razer для користувачів – «Stay home hydrate and game on! Maybe do some work from home in between »(Залишайся вдома і насолоджуйся іграми! А в віддалену роботу можна пограти і між справжніми іграми). Таким чином, команда Razer намагається максимально зрозуміло пояснити користувачам, що саме ізоляція будинку зараз може допомогти їм.

1 коментар

  1. Учитесь “бизнесмены”. А у нас готовы и маму с попой продать, лишь бы наварить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут