В інтернеті з’явився жартівливий сайт «Is It Cancelled Yet?», Що фіксує, чого позбулися люди по всьому світу через епідемію коронавірусу. Так, в список увійшли технологічні виставки, відвідування Діснейленду, бродвейські шоу і рукостискання. Крім того, портал включає в себе і ті речі, які поки що залишилися непорушними, щоб трохи підняти настрій користувачам і нагадати їм, що все не так погано.

Разом з поширенням коронавірусу зростає список заходів, які були скасовані. Щоб зафіксувати те, що ми втратили через карантинні заходи, редактор порталу The Verge Тиси Соттек створив сайт під назвою «Is It Cancelled Yet?», На якому перераховує все, що було скасовано через COVID-2019.

З моменту свого запуску 3 березня ресурс відвідали понад один мільйон раз.

При відвідування сайту можна побачити список того, що вже було скасовано, а також того, що ще залишається в силі.

Так, за даними «Is It Cancelled Yet?», Через коронавірус скасували IT-заходи Microsoft Build, E3, Google I / O, SXSW, TED Conference, GDC, Mobile World Congress, Facebook F8 і кілька інших.

У списку можна знайти спортивні змагання Головної ліги бейсболу США, НХЛ і НБА, а також автосалони в Женеві і Нью-Йорку. Пандемія також скасувала шоу на Бродвеї, закрила Діснейленд і поставила під загрозу практично всі музичні тури в світі.

Поширення COVID-2019 привело до відмови від «шведського столу» в ресторанах в казино Лас-Вегаса, а також позбавило прихожан радості бачити на власні очі Папу Римського, який скасував всі публічні аудієнції.

У список Соттека також потрапили більш абстрактні речі, наприклад, заборона на заходи з великою кількістю людей, рукостискання та обійми.

Крім того, на сайті можна побачити, що в реєстр скасованих заходів потрапив і кінець світу – ця строчка доповнена відеофрагментом з кінофільму «Тихоокеанський кордон», де герой Ідріса Ельби заявив про те, що він «скасовує апокаліпсис».

Також на сайті можна дізнатися, які заходи поки що залишаються в силі, не дивлячись на загрозу зараження. До них відносяться фестиваль Burning Man, конференція від Apple WWDC, Олімпійські ігри-2020 і Comic-Con в Сан-Дієго. Крім того, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) поки не заборонила так званий «фістбамп» – удар кісточками куркулів, що є альтернативним привітанням.

За словами автора сайту, це ресурс був створений в якості притулку від великих обсягів інформації і кричущих заголовків.

«Багато поточних новин лякають і плутають людей, а тепер моя мета – надати деяку корисну інформацію, одночасно піднімаючи настрій людям. Багато людей, які відвідали мій сайт, повідомили мені, що посміхнулися, побачивши на ньому пару жартів », – розповів Соттек.

Створення сайту зайняло всього 15 хвилин, але тепер Соттек витрачає по годині в день, вишукуючи новий контент для нього.

Журналіст попередив, що його проєкт не є єдино правильним джерелом інформації про коронавірус, але на поточний момент це єдиний ресурс в інтернеті, де можна дізнатися, яка ситуація з рукостисканнями в світі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут