Ще в кінці лютого курс біткоіну вперше за довгий час подолав позначку в $ 10 тисяч і тримався приблизно на цьому рівні кілька тижнів. Але за останні два дні криптовалюта почала різко падати – той же біткоін вже наблизився до курсу в $ 4 100 і продовжує знижуватися.

Криза торкнулася ринку криптовалюти в цілому – всі віртуальні монети подешевшали майже в два рази всього за добу, за винятком деяких валют, яким вдається триматися на колишньому рівні.

Графік курсу біткоіну за останній тиждень / 13 березня, 5:30 / coinmarketcap.com

Експерти сходяться на думці, що світова криза з падінням вартості акцій компаній і іншими глобальними проблемами торкнулася і ринку криптовалюти. Інвестори почали масово розпродавати свої активи, щоб встигнути до повного знецінення криптовалюти.

Хоча, наприклад, глава найбільшої кріптовалютної біржі BitMEX не вірить в падіння біткоіну нижче позначки в $ 3 тисячі. Про це він повідомив в останньому звіті компанії. Тільки цей звіт опублікували на початку різкого падіння криптовалюти, коли біткоіни коштували на рівні $ 6 тисяч.

Топ-10 криптовалют / coinmarketcap.com

Ситуація схожа на перший крах криптовалюти в грудні 2017 року, коли біткоіни дісталися до рекордної ціни більше $ 20 тисяч доларів і різко подешевшали майже в два рази за кілька днів. З тих пір біткоіни і інші криптовалюти не можуть набрати такого ж рівня популярності і цінності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут