Згідно з повідомленнями зарубіжних ЗМІ, щоб зупинити поширення неправдивої інформації, Apple почала жорстко контролювати додатки, так чи інакше пов’язані з коронавірусом.

Apple заявила, що додатки, пов’язані з коронавірусом COVID-19, можуть публікуватися Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) або урядовими структурами. Багато творців подібних додатків отримали відмову в їх появі в App Store, так як вони лише «об’єднують загальнодоступну інформацію з авторитетних джерел, таких як Всесвітня організація охорони здоров’я». Редактори App Store ретельно аналізують подібні додатки, щоб зрозуміти, чи пов’язаний розробник з довіреною організацією.

Крім того, стало відомо, що в магазині Google Play також введені обмеження на додатки, які «використовують тематику коронавіруса, стихійних лих, трагічних подій і інших пригод, але не мають очевидної користі для користувачів».

Пошук по запиту «коронавірус» або «COVID-19» в Google Play не дасть ніяких результатів, що є новим кроком Google щодо запобігання поширенню неправдивої інформації. У Google Play вийшло додаток Coronavirus: Stay informed, яке містить оперативну інформацію з перевірених джерел.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут