Тиждень тому відбулася прес-конференція, присвячена стрільбі на військово-морській базі США у Флориді, яка вважається терористичним актом. Мохаммед Саїд Альшамрані (Mohammed Saeed Alshamrani) володів смартфонами iPhone 5 і iPhone 7, розблокувати які ФБР попросила Apple. Компанія з Купертіно заявила, що для неї вкрай важливою є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

Генеральний прокурор Вільям Барр (William Barr) заявив, що Apple не надала ніякої допомоги в розблокуванні iPhone. Пізніше Apple спростувала заяви Барра, заявивши, що компанія поділилася великою кількістю цінної інформації з ФБР. Цікаво також те, що агенти ФБР по-різному ставляться до заяв Барра.

Деякі агенти заявили, що вони були здивовані словами Барра. Вони підтверджують, що Apple надала достатньо допомоги в розслідуванні. Інші агенти стурбовані тим, що регулярні заклики на адресу Apple вбудувати «бекдор» (back door) для доступу до особистих даних користувачів iPhone, можуть погіршити відносини між ФБР і Apple.

Втім Apple в черговий раз заявила, що компанія не буде створювати ніяких бекдорів, так як вони зокрема можуть використовуватися тими, хто загрожує національній безпеці США і безпеки особистих даних користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут