Група з 35 компаній і галузевих організацій, в числі яких — Apple і Microsoft, звернулася в Європейську Комісію з листом. У ньому міститься заклик вжити заходів проти так званих патентних тролів, які скуповують патенти в надії на отримання прибутку через Ліцензії або судові процеси. На думку авторів листа, патентні тролі душать інновації.

Сторони, які підписали лист, закликали Тьєррі Бретона( Thierry Breton), нового комісара, який курирує промислову політику і технології, розробити жорсткі правила, щоб заборонити троллям «грати з системою».

Зокрема, вони просили суди ЄС дотримуватися більш м’якого підходу, зазначивши, що в минулому судді вводили повну заборону на продукти, коли було встановлено, що порушений тільки один патент.

Патрік Олівер, виконавчий директор IP2Innovate, однієї з галузевих груп, що підписали лист, заявив «що»досвід наших компаній-членів свідчить про те, що європейська Патентна система не працює належним чином і підриває здатність Європи конкурувати в області передових технологій на світовому ринку”.

Протягом багатьох років благодатним мисливським майданчиком для патентних тролів були Сполучені Штати, тому що в разі порушення суди швидко виносили судові заборони. Але в 2006 році Верховний суд прийняв більш високий поріг порушень для судових заборон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут