Папа Римський Франциск закликав людей залишити смартфони. Він нагадав про необхідність спілкування членів сім’ї один з одним, як це робили Ісус, Марія та Йосип.

«Ми повинні повернути спілкування в сім’ї», — заявив Папа Римський під час виступу перед паствою на площі Святого Петра у Ватикані.

Він нагадав про сім’ю Ісуса Христа, члени якої молилися і працювали разом, розмовляли один з одним. «Я питаю себе: у ваших родинах ви спілкуєтеся, чи ви як ті діти, які сидять за обідніми столами і переписуються в телефонах», — заявив глава Римсько-католицької церкви, зазначивши, що члени сім’ї не спілкуються один з одним. За його словами, спілкування з близькими є тим «завданням», яким потрібно зайнятися сьогодні.

Надмірне захоплення гаджетами критикується Папою Римським не вперше. До цього він просив парафіян піднімати голови, а не телефони, щоб зробити фотографію. У той же час він є активним користувачем соціальних мереж. Його Twitter має понад 17 мільйонів абонентів, а Instagram-понад шість мільйонів. Крім того, в жовтні Ватикан представив електронні молитовні чотки, які можуть сполучатися зі смартфонами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут