Українські мобільні оператори звертають увагу на необхідність значного перехідного періоду для такої ідентифікації – до трьох років.

Голова Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що сім-картки на телефони варто продавати за паспортом, щоб правоохоронці ефективно боролися з різноманітними «мінерами». Таку думку він висловив в інтерв’ю «Главкому» ще два тижні тому.

Журналісти ІП «Діло» запитали у мобільних операторів стосовно цієї ініціативи. На жаль, компанії «Київстар» та «Lifecell» не надали відповіді, однак у пресслужбі компанії «Vodafone Ukraine» повідомили, що уважно слідкують за ситуацією.

«Наразі на порядку денному немає жодної законодавчої ініціативи щодо обов’язкової ідентифікації бази. Коли такі ініціативи виникали на рівні законопроектів, ми звертали увагу на необхідність значного перехідного періоду для такої ідентифікації – до трьох років. Це б дозволило забезпечити, в першу чергу, законні права споживачів і ринку в цілому. Зараз позиція голови СБУ поки не обговорювалася з ринком, то ж процедура її реалізації, якщо така планується, поки не зрозуміла. Уважно слідкуємо за перебігом подій», – відповіли у компанії.

1 коментар

  1. А давайте чипируем всех, кто находится и въезжает на территорию Украины – тогда не только “минеров” но и всех , кого захочется можно будет оперативно отслеживать! Сброд идиотов, которым очень хочется хоть чем то отличиться, желательно эпохальным, а не ВС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут