Якщо ви шукаєте надійного інтернет-провайдера, зверніть увагу на «Інформаційні технології». Користувачі п’яти районів столиці цінують цю телекомунікаційну компанію за стабільність, високу якість послуг та уважне ставлення до клієнтів. Провайдер не лише пропонує високошвидкісний інтернет і багатоканальне телебачення, а й самостійно займається технологічними розробками з 1991 року. Детальніше дізнатися про компанію можна тут: https://www.it-tv.org/ua/. Ми ж зробимо короткий огляд.

Що «Інформаційні технології» пропонують користувачам?

Столичний провайдер пропонує високошвидкісний доступ до інтернету та телебачення для приватних осіб, а також надає аналогічні послуги для бізнес-клієнтів. «Інформаційні технології» з понад 30-річним досвідом успішної роботи на ринку — це однозначно найкращий вибір, якщо ви живете в Голосіївському, Деснянському, Дарницькому, Дніпровському чи Печерському районах.

Компанія пропонує кілька пакетів на вибір: 50, 100, 300 та 1000 Мбіт/с. Кожен пакет містить велику кількість каналів цифрового телебачення (IPTV). Крім того, якщо у вас немає роутера або ви не знаєте, як його налаштувати, фахівці компанії проконсультують щодо оптимальної моделі, привезуть її та налаштують. Це оптимальний варіант для тих, хто не має часу і бажання розбиратися з усіма технічними нюансами, а просто хоче швидкий і якісний інтернет. Бажано вже завтра.

Читайте також  Купити ноутбуки ігрові? Чи хочеш купити ноутбуки для навчання? Вибираємо потужні й легкі Lenovo

«Інформаційні технології» працюють саме так. Вони надають необхідні послуги за доступною ціною без жодного клопоту для своїх клієнтів. Мешканцям приватного сектору також доступні послуги провайдера в повному обсязі, потрібно тільки, щоб будинок був розташований у зоні покриття його мережі.

Акції

Приємним бонусом для нових і діючих клієнтів провайдера є вигідні акції:

  • «Під ключ». Переїжджайте до оселі з уже підключеним інтернетом.

  • «Вдвічі більше». Оплачуйте інтернет за 3, 6 або 12 місяців та отримуйте стільки ж у подарунок.

  • «Приведи друга». Отримуйте бонуси за кожного нового приведеного абонента.

І фінальний акорд — послуга «Реальний Гіг»! Безпрецедентна швидкість з оптоволоконним підключенням. 1 Гбіт/с вистачить на велику родину з активним використанням трафіку на кількох пристроях. Докладніше про послугу можна дізнатися тут: https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet. Ми самі користуємося послугами «Інформаційних технологій» і вам радимо!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут