Знайти ідеального інтернет-провайдера непросто, адже до нього зазвичай висувають більш ніж одну вимогу — стабільний швидкий інтернет. Важливо, щоб у нього була прозора цінова політика, певна кількість тарифних пакетів на вибір відповідно до реальних потреб різних користувачів, а також компетентна техпідтримка. Саме цим вимогам відповідає український інтернет-провайдер https://www.it-tv.org/ua/.

Конкурентні переваги оператора «Інформаційні Технології»

  • Швидке оформлення заявки на підключення. Вам не потрібно чекати кілька днів — технічні фахівці завітають до вас найближчим часом.
  • Стабільний та безпечний інтернет за будь-яких умов. Завдяки VLAN-порту ви отримуєте ізольовану віртуальну локальну мережу, до якої не зможуть отримати доступ сторонні особи.
  • Одна абонплата на всі підключені пристрої. За наявності роутера ви зможете роздавати інтернет на будь-які пристрої, включно з одним або навіть декількома телевізорами (трансляція на них буде вестися незалежно).
  • Захист наймолодших користувачів. Завдяки послузі «Індивідуальний фаєрвол» ви встановите повний контроль над контентом, який споживають діти.
  • Технічна підтримка, що працює в режимі 24/7. Це дає можливість забезпечити безперервне обслуговування абонентів. У разі потреби для розв’язання проблеми до справи долучиться чергова бригада радіомеханіків.
  • Перепідключення на новому місці. У разі переїзду в інший будинок або район є можливість перенести чинний договір та продовжити користуватися послугами провайдера за іншою адресою.
  • Регулярні акції, що дають змогу економити. Можна отримати бонуси на особистий рахунок за рекомендацію підключитися, що спрацювала, а також користуватися інтернетом і телебаченням одночасно за зменшеною вартістю.

Додаткові послуги

Швидкісний інтернет і кабельне телебачення — не єдине, що можна замовити у провайдера «Інформаційні Технології». Так само ви можете отримати тут такі послуги:

  • організація сучасної та надійної системи відеоспостереження на комерційних і приватних об’єктах;
  • налаштування обладнання (комп’ютера, телевізора) під користування послугами провайдера;
  • монтажні роботи — від буріння отворів у стінах до прокладання кабелю та встановлення сплітера.

Долучайтеся до команди задоволених клієнтів провайдера «Інформаційні Технології» та підключайте гігабітний інтернет (деталі тут: https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet). Додаткову інформацію можна отримати на сайті чи в менеджера в телефонному режимі: наберіть контактний номер або залиште свій для здійснення зворотного дзвінка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут